Uğur Kampüs Eğitim Portalı Yenilendi!

Uğur Kampüs Eğitim Portalı Yenilendi!

Yeni tasarımı ve modernize edilmiş altyapısı ile kullanıcılarının karşısına çıkan Uğur Kampüs E-Eğitim portalı, yenilenme çalışmaları sonucunda canlıya alınmıştır.

Yapılan sistem güncellemeleri sayesinde kullanıcılar, kişisel ve mesleki gelişimi destekleyen eğitimlere, kurum içi eğitim görsellerine, servislere yönelik teknik dokümanlara, İngilizce eğitim videolarına ve SAP bilgilendirme videolarına ulaşabilmektedir. Sistemde kayıtlı 2500 kullanıcıya, 210 adet katalog eğitimleri hem sistem tarafından plan doğrultusunda atanmakta hem de kullanıcıların kendilerine özel seçtikleri ilgi alanlarına yönelik eğitimlerle de hizmet vermektedir.

Uğur Soğutma, Uğur Şirketler Grubu çalışanlarının yanı sıra şirketimizde staj sürecini gerçekleştiren öğrencilere, tüm bayi ve yetkili servislere Uğur Kampüs üzerinden eğitim olanağı tanımaktadır. Uğur Kampüs portalı için, http://www.ugurlukariyer.com bağlantısını kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifresini giren kullanıcılar, uzaktan eğitimlerine portalımızın yeni yüzüyle devam edebilecek.

Uğur Soğutma İnsan Kaynakları, Uğur Kampüs’ te tanımlı eğitimlerin yanı sıra aylık yüklenen makalelerle de Uğurlu Kariyer web sitesi üzerinden kişisel gelişime ve okumaya destek vermeye devam etmektedir.”