Uğur Soğutma 3 Yeni ISO Belgesi Kazandı

Uğur Soğutma 3 Yeni ISO Belgesi Kazandı

     1954 yılında Nazilli’de kurulan ve bugün Türkiye’nin en büyük soğutma şirketlerinden biri olan Uğur, sektördeki büyüme ve ilerlemesine tüm hızıyla devam ediyor. Dondurma makineleri imalatı ile başlayan serüveninde bugün 2.000’den fazla kişiye istihdam sağlamakla beraber alanında dünya devlerinden biri olmak üzere kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor.

     Coca Cola, Pepsi, Lipton, Carlsberg, Heineken, Nestle, Evian ve Unilever gibi dünya devi markalarla önemli iş ortaklıkları kuran Uğur, sadece imalat ve ihracatta değil, bilgi teknolojileri hizmet yönetimi ve tedarik zinciri güvenliği konularında da Türkiye’nin öncü şirketlerinden biri olmayı hedefliyor. Uğur Soğutma’nın daha güçlü olma hedefi doğrultusunda yaptığı çalışmalar, süreçlerinin kazandığı ISO belgeleriyle perçinleniyor.

     Geçtiğimiz günlerde sektörde ulaşılması zor olan bir başarıya imza atan Uğur aynı anda 3 farklı ISO belgesini kalite yelpazesine ekledi. İlgili departmanlar ve kalite yönetimi biriminin çalışmaları sonucunda yönetim sistemlerini ISO/IEC 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi, TS ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği ve TS ISO 22301 Toplumsal Güvenlik – İş Sürekliliği Yönetim Sistemi olmak üzere 3 uluslararası sertifika ile taçlandırdı.

     Dünyada ticari soğutma makineleri dendiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Uğur, tükenmek bilmeyen enerjisi ve sürekli iyileştirmeye açık olan kalite anlayışı ile sektörün lider şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.